Jeszcze większy Wrocławski Rower Miejski

Jeszcze większy Wrocławski Rower Miejski
27.08.2018

Od dziś mieszkańcy Wrocławia mogą korzystać z pięciu stacji Wrocławskiego Roweru Miejskiego. Nowe stacje rowerowe zostały w poniedziałek uruchomione na stacjach paliw ORLEN.

Z nowych stacji Wrocławskiego Roweru Miejskiego można skorzystać na stacjach paliw przy ul. Żmigrodzkiej 116, Ślężnej 88A, Ks. Witolda 79, Ślężnej 129A i Rawickiej 2. Każda nowa stacja rowerowa to 10 nowych rowerów, w sumie więc Wrocławski Rower Miejski powiększy się aż o 50 rowerów. Będzie z nich można korzystać na tych samych zasadach, co ze wszystkich rowerów WRM.

Cieszę się, że nasza współpraca z PKN ORLEN obejmuje również Wrocław, bo zyskuje na tym miasto i jego mieszkańcy” – tłumaczy Robert Lech, prezes Nextbike Polska. „Od dziś we Wrocławiu można korzystać już z 10 stacji rowerowych, które działają dzięki współpracy Nextbike Polska z partnerami komercyjnymi. Poza stacjami paliw to także galerie handlowe i biurowce.”

Aby wypożyczyć rower na stacji paliw można będzie posłużyć się dotychczas posiadanym kontem Wrocławskiego Roweru Miejskiego lub założyć nowe, na stronie roweryorlen.pl. Korzystanie z dedykowanego konta daje dostęp do specjalnych ofert i promocji na stacjach, a w przypadku użytkowników programu VITAY możliwość uzyskiwania dodatkowych punktów. Co istotne dla nowych użytkowników, zarejestrowanie się przez stronę roweryorlen.pl umożliwi także wypożyczanie rowerów ze wszystkich innych lokalizacji we Wrocławiu.

Wrocławski Rower Miejski to jeden z najpopularniejszych systemów Nextbike w Polsce. Zarejestrowanych jest w nim ponad 190 tysięcy użytkowników. Tylko w tym roku, od 1 marca, wypożyczyli oni rowery aż 800 tysięcy razy.

Aplikacja mobilna

Z aplikacją wypożyczanie rowerów jest wygodniejsze

  • Szybko wypożyczysz i zwrócisz rower przez całą dobę.
  • Możesz z łatwością wyszukać najbliższą stację lub rower.
  • Rezerwuj rowery bezpośrednio w aplikacji.