Kolejna stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego

Kolejna stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego
08.03.2018

We środę została uruchomiona 77. stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego. Powstała ona dzięki współpracy operatora systemu, Nextbike Polska S.A., z Parkiem Handlowym Auchan Bielany.

Nowa stacja została uruchomiona po południowej stronie Parku Handlowego Auchan Bielany w pobliżu zachodniego wejścia (od strony ulicy Czekoladowej). To już piąta stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego, która powstała dzięki współpracy z prywatnym biznesem.

Minęło zaledwie kilka dni od startu sezonu Wrocławskiego Roweru Miejskiego, a my już mamy dla użytkowników dobre wiadomości” – mówi Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska. „Stacje sponsorskie to doskonałe narzędzie marketingowe wzmacniające sprzedaż produktów i usług zarówno dla właścicieli obiektów handlowych, jak i biurowców, czy zakładów pracy. Zyskują też na tym klienci i wszyscy użytkownicy Wrocławskiego Roweru Miejskiego.”

Z nowej stacji można korzystać na tych samych zasadach, co ze wszystkich stacji rowerowych. Dzięki Parkowi Handlowemu Auchan Bielany Wrocławski Rower Miejski powiększa się nie tylko o samą stację, ale również o 10 nowych rowerów.

Stacja rowerowa to kolejne udogodnienie, które wprowadzamy do Parku Handlowego Auchan Bielany z myślą o wygodzie naszych klientów. To z jednej strony praktyczne rozwiązanie dla robiących zakupy, którzy preferują przemieszczanie się na dwóch kółkach, a z drugiej element, dzięki któremu możemy szerzyć postawy proekologiczne i umożliwiać ich realizowanie w praktyce” – mówi Karina Slawik-Koźlik, menedżer Parku Handlowego Auchan Bielany.

Park Handlowy Auchan Bielany jest jednym z największych obiektów handlowych na Dolnym Śląsku i mieści się w Bielanach Wrocławskich, przy ulicy Francuskiej 6. Na blisko 62 tys. mkw. powierzchni znajduje się ponad 80 sklepów, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny, a także hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon, Toys „R” Us, Norauto oraz Media Markt i Meble Agata.

Od dziś Wrocławski Rower Miejski liczy już 77 stacji rowerowych i 770 rowerów. To jednak nie koniec. Wkrótce zostanie uruchomionych 5 nowych stacji rowerowych, które powstały we współpracy z PKN ORLEN, do systemu zostanie zaś włączonych kolejnych 50 rowerów.

Aplikacja mobilna

Z aplikacją wypożyczanie rowerów jest wygodniejsze

  • Szybko wypożyczysz i zwrócisz rower przez całą dobę.
  • Możesz z łatwością wyszukać najbliższą stację lub rower.
  • Rezerwuj rowery bezpośrednio w aplikacji.