Wrocław: Przedmieście Oławskie. Nowa stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego.

Wrocław: Przedmieście Oławskie. Nowa stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego.
04.03.2020

Kolejna stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego pojawiła się przy ul. Walońskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Angel River. Stację ufundowała spółka Angel Poland Group we współpracy z firmą Nextbike.

Mieszkańcy Przedmieścia Oławskiego i wszyscy odwiedzający te miejsce, zwłaszcza niedawno zrewitalizowane nabrzeże rzeki Oława, mogą cieszyć się kolejną stacją roweru miejskiego w tej okolicy. Na stacji Angel (nr: 15262) znajdziemy 10 rowerów i 6 stojaków. To kolejna stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego, z której można korzystać w obrębie Przedmieścia Oławskiego. Pozostałe są dostępne na rogu ulic Traugutta i Pułaskiego, przy zbiegu ul. Kościuszki, Komuny Paryskiej i Zgodnej czy na rogu Traugutta i Kościuszki.

Grupa Angel Poland zachęca do aktywnego wypoczynku i zdrowego stylu życia. Propaguje także dbanie o środowisko poprzez pielęgnację terenów zielonych oraz alternatywne sposoby komunikacji.

— Budując nasze inwestycje, dbamy o to, by były w dogodnych lokalizacjach. Mieszkańcy naszych osiedli bez trudu dotrą do kluczowych miejsc we Wrocławiu autem, transportem publicznym, rowerem, a nawet pieszo. Stawiamy na wygodę, ale także na ekologię. Chcemy promować zdrowy tryb życia wśród pracowników naszego biura oraz mieszkańców, dlatego zdecydowaliśmy na współpracę z Nextbike, by podróże po Wrocławiu były jeszcze prostsze — mówi Natalia Sawicka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Angel Poland Group.

Deweloper zapowiedział także konkursy w mediach społecznościowych Angel River & Angel City, w których do wygrania będą vouchery na darmowe przejazdy rowerem miejskim.

Aplikacja mobilna

Z aplikacją wypożyczanie rowerów jest wygodniejsze

  • Szybko wypożyczysz i zwrócisz rower przez całą dobę.
  • Możesz z łatwością wyszukać najbliższą stację lub rower.
  • Rezerwuj rowery bezpośrednio w aplikacji.